všechny novinky

První dvě haly jsou ve finále, konečnou podobu diktují budoucí nájemci

20/10/2023

První zájemci se už těší na dokončení dvou hal v novém logistickém centru East Park Olomouc. V prvním čtvrtletí příštího roku dokončíme haly ve formě shell and core, tedy nezařízených prostor, připravených na finální doladění dle přání zákazníků. Ti by se v prvních dvou halách měli objevit v polovině příštího roku.

Obě nové haly C a D jsou už stavebně téměř dokončené, nyní postupně řešíme dílčí kolaudace. Další podobu prací v halách už určují konkrétní zájemci, kteří zde od příštího roku najdou nové působiště. Část probíhajících prací v interiérech hal tak už nyní realizujeme právě podle jejich praktických potřeb.

Během měsíce listopadu chceme dokončit také stavební práce na objektu správního centra pro celý East Park. Současně už absolvujeme přípravné práce na zahájení další etapy výstavby. Ta bude zahrnovat opět dva velké objekty, haly A a B.

Do dnešního dne bylo v rámci páteřní infrastruktury East Parku, terénních úprav včetně zemního valu a samotné výstavby dvou hal proinvestováno celkově asi 400 milionů korun.